Maestro MULTICOOKER MR-795

MR-795
Producent: Maestro
Dostępność:
Jest Jest
 (0 szt.)
Czas realizacji: 1-2 dni robocze
szt.
Cena netto: 137,40 zł 206,00 zł169,00 zł

Uniwersalny pomocnik w kuchni, pozwala przyrządzić mnóstwo smacznych i zdrowych potraw !

Programator czasowy do 24 godzin

Program: 33 programów gotowania różnych potraw

Duży monitor LCD

Powłoka wewnętrzna do przyrządzania potraw zapobiegąjąca przypalaniu

Możliwość ustawienia temperatury

Elektroniczne sterowanie

Obudowa ze stali nierdzewnej

Pojemność: 5 l

220-240V, ~50Hz, 700W

Menu w języku rosyjskim

W zestawie:

-  Przystawka do gotowania na parze
-  Łyżka
-  Łopatka
- Kubek z miarką
- Instrukcja
- Książeczka z przepisami
-         

-         Programs

-        Программы

-         

-         Programs

-        Программы

-         1

-         Oatmeal

-         Овсянка

-         18

-         Baby food

-        Детское питание

-         2

-         Jam

-         Джем

-         19

-         Deep fry

-        Фритюр

-         3

-         Steam

-         На пару

-         20

-         Warm milk

-        Теплое молоко

-         4

-         Boil

-         Варка

-         21

-         Milk porridge

-        Молочная каша

-         5

-         Soup

-         Суп

-         22

-         Cottage cheese

-        Творог

-         6

-         Fry

-         Жарка

-         23

-         Multi cook

-        Мультиповар

-         7

-         Bake

-         Выпечка

-         24

-         Pizza

-        Пицца

-         8

-         Stew

-         Тушение

-         25

-         Bread

-        Хлеб

-         9

-         Dessert

-         Десерт

-         26

-         Cake

-        Торт

-         10

-         Dumpling

-         Клецки

-         27

-         Pilaf

-        Плов

-         11

-         Yoghurt

-         Йогурт

-         28

-         Roast

-        Запекание (в фольге) 

-         12

-         Slow cook

-         Медленное приготовление

-         29

-         Pasta

-        Паста (макаронные изделия)

-         13

-         Meat jelly

-         Холодец

-         30

-         Ravioli

-        Равиоли (пельмени)

-         14

-         Yeast dough

-         Дрожжевое тесто, кекс

-         31

-         Omelette

-        Омлет

-         15

-         Rice/Grain

-         Рис/Крупа

-         32

-         Defrost

-        Размораживание

-         16

-         Quick cook

-         Быстрое приготовление

-         33

-         Potato

-        Картофель

-         17

-         Beans

-        Бобы

-         

-         

-         

 

-         

 

-         Reheat

-        Разогрев

 

-        "Ryż / Ziarno" Ryż / kasza «" Ten program jest zalecany do gotowania ryżu i różnego rodzaju zbóż. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 4 godzin w odstępach co 1 minutę.

 

-        "Ugotować" «Gotowanie" Ten program jest zalecany do gotowania warzyw, mięsa i ryb. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 8 godzin przez 5 minut

 

-        "Zupa" "Zupa" Ten program jest zalecany do przygotowania różnych zup, marynat i kompoty. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 8 godzin przez 5 minut

 

-        "Fry" «Smażenie" Ten program jest zalecany do gotowania stek. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 2 godzin, w odstępach co 1 minutę.

 

-        Opóźnienie startu w tym trybie nie działa.

 

-        "Piec", "Pieczenie" Ten program jest zalecany do pieczenia ciast, ciasteczek i tak dalej. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 8 godzin, w 5-minutowych odstępach.

 

-        Maksymalny czas ogrzewania tego programu przez 4 godziny.

 

-        Ostrzeżenie! Używać rękawic kuchennych lub posiadaczy pot podczas usuwania gorącego miskę gotowane posiłki z Multivarki.

 

-        Po upieczeniu w misce są pozostałości tłuszczu przegrzania lub wypełniacz jest to normalne zjawisko. Oczyścić miskę regularnie, jak opisano w "Czyszczenie i konserwacja".

 

-        "Gulasz" «Hartowanie" Ten program jest zalecany dla parze warzywa, mięso, drób, owoce morza, gotowanie potraw galarecie. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 12 godzin w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Twaróg" «Ser» Za pomocą tego programu można zrobić ser, i używać go jako produkt gotowy do spożycia lub jako składnik do gotowania innych potraw. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 1 godziny w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Jogurt" "Jogurt" Za pomocą tego programu można dokonać popularne i użyteczne produkty takie jak sfermentowanego mleka jogurt. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 12 godzin w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Podgrzewany" za program nie działa.

 

-        "Deser" "deser" Program ten stosuje się do wytwarzania różnych deserów. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 2 godzin, w odstępach co 5 minut.

 

-        "Mięso galaretki" «galaretki, galaretki" Ten program jest zalecany do przygotowania tradycyjnych potraw, galaretki galaretki. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 10 godzin w 10-minutowych odstępach.

 

-        "Yeast dough" «Cupcake ciasta drożdżowego" Program ten jest zalecany do przygotowania ciasta z drożdży. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 2 godzin, w odstępach co 5 minut.

 

-        "Podgrzewany" za program nie działa.

 

-        "Owsianka" «Owsianka" Ten program jest zalecany dla zbóż mleka, dżemów, galaretek owocowych i różnych deserów. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 4 godzin w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Żywność dla dzieci", "Żywność dla dzieci" Ten program jest zalecany do gotowania produktów postrzępione dla dzieci. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 12 godzin w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Roast" "Pieczenie" Ten program jest zalecany do pieczenia różnych potraw w folii. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 2 godzin, w odstępach co 5 minut.

 

-        "Pizza", "Pizza" Program ten jest przeznaczony do gotowania pizzy. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 1 godziny w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Pilaw" «Pilaf" z pomocą tego programu można gotować różne rodzaje pilaw. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 2 godzin, w odstępach co 5 minut.

 

-        "Slow kucharz" «Powolne gotowanie" Ten program jest zalecany, jeśli chcesz gotować warzywa, mięso i ryby na małym ogniu bez gotowania intensywne. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 12 godzin w 10-minutowych odstępach.

 

-        "Jam", "Jam" Ten program jest przeznaczony do wytwarzania dżemu. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 2 godzin, w odstępach co 1 minutę.

 

-        "Ciasto" «Tort" Ten program jest zalecany do gotowania różnego rodzaju ciasta. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 3 godzin w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Mleko Owsianka" «kaszka mleczna" Ten program jest zalecany do gotowania różnych rodzajów płatków śniadaniowych z mlekiem. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 4 minut do 4 godzin w odstępach co 1 minutę.

 

-        "Ciepłe mleko" "Ciepłe mleko" Program ten jest przeznaczony do podgrzewania mleka. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 30 minut w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Omlet" «Omlet" z pomocą tego programu można zrobić wielki omlet. Można ręcznie ustawić czas gotowania w zakresie od 2 minut do 1 godziny z dokładnością do 1 minuty.

 

-        "Rozmrażania" "odmrażania" Ten program jest przeznaczony do rozmrażania mrożonek przed gotowaniem. Można ręcznie nastawić czas w zakresie od 5 minut do 1 godziny w 5-minutowych odstępach.

 

-        "Podgrzewany" za ten program nie działa.

 

-        "Ziemniak" «ziemniaków" Ten program jest zalecany do gotowania ziemniaków. Można ręcznie nastawić czas w zakresie od 5 minut do 2 godzin, w odstępach 5 minut.

 

-        "Fasola" "Fasola" Program ten jest przeznaczony do przygotowania ziarna. Można ręcznie nastawić czas w zakresie od 5 minut do 2 godzin, w odstępach 5 minut.

 

-        "Wielu kucharz" «Multipovar" w tym programie, można ustawić żądany czas gotowania temperatura jest odpowiednia dla wybranych potraw. Można ręcznie ustawić czas w przedziale od 2 minut do 12 godzin w odstępach co 1 minutę. Można również ustawić temperaturę gotowania w zakresie od 35 ℃ do 170 ℃ w krokach co 5 ℃.

 

-        1. Włóż przygotowane potrawy w misce. Upewnij się, że wszystkie składniki (łącznie z płynem) poniżej maksymalnego poziomu w misce.

 

-        2. Umieścić miskę do aparatu Multivarki, lekko obrócić go w celu zapewnienia przytulnie i dno miski dotykać elementu grzejnego. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Podłącz multivarku do sieci.

 

-        3. Naciśnij przycisk "Menu", wybierz program «Wielu gotować».Wyświetlacz pokaże 30min czas gotowania.

 

-        4. Naciśnij "Czas gotowania", aby aktywować zmiany czasu gotowania Naciśnij Hr / -. "I" Min ./+ "ustawić żądany czas.

 

-        5. Kliknij przycisk "Sooking Temp." Aby aktywować zmiany obróbki termicznej. Prasa Hr / - "i" Min ./+ "ustawić żądaną temperaturę.Domyślna temperatura gotowania 100 ℃.

 

-        6. Jeśli to konieczne, przez naciśnięcie "czasu", ustawić opóźnienie uruchomienia.

 

-        7. Kliknij przycisk "Start", aby uruchomić program gotowania. Automatyczna funkcja "ogrzewanie" jest domyślnie włączona. Światła włączyć "Start" i "Trzymaj ciepło", wyświetlacz będzie odliczał czas gotowania.

 

-         

 

-        "Szybki kucharz" «Szybkie gotowanie" Ten program jest zalecany, jeśli istnieje potrzeba, aby szybko ugotować ryż i wiele zbóż. Z tego programu, zmienić czas trwania i rozpocząć opóźnienie nie ma zastosowania.

 

-        W przypadku programu "Szybkie gotowanie" na wyświetlaczu pojawi się "---".

 

-        "Para" «Parze" Ten program jest zalecany do popularnej pary gotowania różnych potraw z warzyw, mięsa, ryb i dań wegetariańskich.

 

-        1. Wlać do miski z 600-1000ml wody. Umieścić pojemnik do gotowania na parze w górnej części naczynia.

 

-        2. Umieść przetworów spożywczych w zbiorniku pary. Ustaw miskę do aparatu Multivarki, lekko obrócić go z boku na bok, aby zapewnić ścisłe i dna miski dotykać elementu grzejnego. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Podłącz multivarku do sieci.

 

-        3. Naciśnij przycisk "Menu", wybierz Program «parowe».Wyświetlacz pokaże 30min czas gotowania.

 

-        4. Jeśli chcesz zmienić czas gotowania.

 

-        5. Jeśli to konieczne, ustawić opóźnienie uruchomienia.

 

-        6. Naciśnij przycisk "Start", aby uruchomić program gotowania. Automatyczna funkcja "ogrzewanie" jest domyślnie włączona. Światła włączyć "Start" i "Trzymaj ciepło", wyświetlacz będzie odliczał czas gotowania.

 

-        7. Na koniec programu do usłyszenia sygnału (pięć razy "beep").

 

-        8. Jeśli automatyczne ogrzewanie wyłączone, multivarka przechodzi w tryb gotowości.

 

-         

 

-        "Pierogi" «Ravioli" Ten program jest zalecany do dokonywania ravioli czy pierogi. Można ręcznie ustawić zakres czasu od 10 minut do 1 godziny z dokładnością do 1 minuty.

 

-        Odroczenie w czasie gotowania nie stosuje się do tego programu.

 

-        1. Wlać wodę do miski i umieść składniki (z wyjątkiem ravioli). Wszystkie składniki (łącznie z płynem) musi być poniżej maksymalnego poziomu w misce.

 

-        2. Umieścić miskę do aparatu Multivarki, lekko obrócić go z boku na bok, aby zapewnić przyjemny i dnie miski dotykać elementu grzejnego. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Podłącz multivarku do sieci.

 

-        3. Naciśnij przycisk "Menu", wybierz program «Ravioli».Wyświetlacz pokaże 13minut czas gotowania.

 

-        4. Jeśli chcesz zmienić czas gotowania.

 

-        5. Kliknij przycisk "Start", aby uruchomić program gotowania. Automatyczna funkcja "ogrzewanie" w programie nie jest domyślnie włączona. Diody sygnalizacyjne "Start". Tak szybko, jak gotuje wodę, multivarka dźwięki o gotowy, aby rozpocząć gotowanie w tym samym czasie będzie migać «Start».

 

-        6. Ostrożnie otworzyć pokrywę i umieść ravioli we wrzącej wodzie. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Aby rozpocząć gotowanie, naciśnij przycisk "Start".Wyświetlacz będzie odliczał czas gotowania.

 

-        7. Na koniec programu do usłyszenia sygnału (pięć razy "beep").

 

-        8. Jeśli automatyczne ogrzewanie nie została aktywowana, multivarka przechodzi w tryb gotowości.

 

-        "Makaron" «Makaron" Ten program jest zalecany do spaghetti gotowania i różnych makaronu. Można ręcznie ustawić czas gotowania w zakresie od 2 minut do 1 godziny z dokładnością do 1 minuty.

 

-        Odroczenie w czasie gotowania nie stosuje się do tego programu.

 

-        1. Wlać wodę do miski i umieść składniki (oprócz spaghetti, makaron). Wszystkie składniki (łącznie z płynem) musi być poniżej maksymalnego poziomu w misce.

 

-        2. Umieścić miskę do aparatu Multivarki, lekko obrócić go z boku na bok, aby zapewnić przyjemny i dnie miski dotykać elementu grzejnego. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Podłącz multivarku do sieci.

 

-        3. Naciśnij przycisk "Menu", wybierz się program «Makaron».Wyświetlacz pokaże 8minut czas gotowania.

 

-        4. Jeśli chcesz zmienić czas gotowania.

 

-        5. Kliknij przycisk "Start", aby uruchomić program gotowania. Automatyczna funkcja "ogrzewanie" w programie nie jest domyślnie włączona. Diody sygnalizacyjne "Start". Tak szybko, jak gotuje wodę, multivarka dźwięki o gotowy, aby rozpocząć gotowanie w tym samym czasie będzie migać «Start».

 

-        6. Ostrożnie otworzyć pokrywę i umieść spaghetti lub makaron w wrzenia wody. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Aby rozpocząć gotowanie, naciśnij przycisk "Start".Wyświetlacz będzie odliczał czas gotowania.

 

-        7. Na koniec programu do usłyszenia sygnału (pięć razy "beep").

 

-        8. Jeśli automatyczne ogrzewanie nie została aktywowana, multivarka przechodzi w tryb gotowości.

 

-         

 

-        "Pierogarnia" "Pierogi" Ten program jest zalecany do dokonywania kluski i podobne wyroby. Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 5 minut do 2 godzin, w odstępach co 5 minut.

 

-        Odroczenie w czasie gotowania nie stosuje się do tego programu.

 

-        1. Wlać wodę do miski i umieść składniki (pierogi). Wszystkie składniki (łącznie z płynem) musi być poniżej maksymalnego poziomu w misce. Umieścić pojemnik do gotowania na parze w górnej części naczynia.

 

-        2. Umieścić miskę do aparatu Multivarki, lekko obrócić go w celu zapewnienia przytulnie i dno miski dotykać elementu grzejnego. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Podłącz multivarku do sieci.

 

-        3. Naciśnij przycisk "Menu", wybierz program «Dumpling».Wyświetlacz pokaże 30min czas gotowania.

 

-        4. Jeśli chcesz zmienić czas gotowania.

 

-        5. Kliknij przycisk "Start", aby uruchomić program gotowania. Automatyczna funkcja "ogrzewanie" w programie nie jest aktywowany przez domyślne. Diody sygnalizacyjne "Start". Tak szybko, jak gotuje wodę, multivarka dźwięki o gotowy, aby rozpocząć gotowanie w tym samym czasie będzie migać «Start».

 

-        6. Ostrożnie otworzyć pokrywę i umieść pierogi we wrzącej wodzie. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Aby rozpocząć gotowanie, naciśnij przycisk "Start".Wyświetlacz będzie odliczał czas gotowania.

 

-        7. Na koniec programu do usłyszenia sygnału (pięć razy "beep").

 

-        8. Jeśli automatyczne ogrzewanie nie zostało aktywowane ręcznie multivarka przechodzi w tryb gotowości.

 

-         

 

-        "Chleb", "Chleb" z pomocą tego programu można upiec pieczywo wykonane z białego lub mąki.Program zapewnia pełen cykl fermentacji ciasta.

 

-        Można ręcznie ustawić czas gotowania wynosi od 10 minut do 6 godzin w 5-minutowych odstępach.

 

-        Maksymalny czas ogrzewania tego programu przez 3 godziny.

 

-        1. Pobierz ciasto w misce. Upewnij się, że wszystkie składniki poniżej połowy maksymalnego poziomu w misce.

 

-        2. Umieścić miskę do aparatu Multivarki, lekko obrócić go z boku na bok, aby zapewnić przyjemny i dnie miski dotykać elementu grzejnego. Zamknij pokrywę, aż wskoczy do zamka. Podłącz multivarku do sieci.

 

-        3. Naciśnij przycisk "Menu", wybierz program «Chleb».Wyświetlacz pokaże 30min czas gotowania.

 

-        4. Jeśli chcesz zmienić czas gotowania.

 

-        5. Jeśli to konieczne, przez naciśnięcie "czasu", ustawić opóźnienie uruchomienia.

 

-        6. Naciśnij przycisk "Start", aby uruchomić program gotowania. Automatyczna funkcja "ogrzewanie" jest domyślnie włączona. Światła włączyć "Start" i "Trzymaj ciepło", wyświetlacz będzie odliczał czas gotowania.

 

-        7. Na koniec programu do usłyszenia sygnału (pięć razy "beep").

 

-        8. Jeśli automatyczne ogrzewanie wyłączone, multivarka przechodzi w tryb gotowości.

 

-         

 

-        "Głębokie Fry" «smażone" program ten ma na celu przygotowanie różnych potraw smażonych. Można ręcznie ustawić czas gotowania zakresie od minut do 40 minut w 5-minutowych odstępach.

 

-        Odroczenie w czasie gotowania nie stosuje się do tego programu.

 

-        1. Napełnić kielicha żądaną ilość oleju roślinnego.

 

-        2. Umieścić miskę do aparatu Multivarki, lekko obrócić go w celu zapewnienia przytulnie i dno miski dotykać elementu grzejnego. Podłącz multivarku do sieci.

 

-        3. Naciśnij przycisk "Menu", wybierz program «Głębokie smażyć». Na wyświetlaczu pojawi się czas gotowania 18 minut.

 

-        4. Jeśli chcesz zmienić czas gotowania.

 

-        5. Kliknij przycisk "Start", aby uruchomić program gotowania. Automatyczna funkcja "ogrzewanie" w programie nie jest domyślnie włączona. Diody sygnalizacyjne "Start". W tym programie, wyświetlacz odliczanie zaczyna się dopiero, gdy olej w misce osiągnie pewną temperaturę. Gdy na wyświetlaczu pojawi się odliczanie, umieścić przygotowane jedzenie w misce.

 

-        6. Po zakończeniu programu do usłyszenia sygnału (pięć razy "beep").

 

-        7. Jeśli automatyczne ogrzewanie nie zostało aktywowane ręcznie multivarka przechodzi w tryb gotowości.